Sokka Puhkekeskus on ideaalseks kohaks korraldamaks suuri üritusi nagu suvepäevad ja talvepäevad. Oma enam kui 22 hektariga kuplite, järvede ning metsatukkadega on nagu miniatuurne kokkuvõte Haanja kõrgustikust. Asudes 132,5 kuni 143 meetri kõrgusel merepinnast ning rannikust eemal, on siin suved soojemad ja talved külmemad. Head ülevaadet saab vaadata meie taevakaamerast.

Võimalik on üürile võtta kogu kompleks korraga või iga maja eraldi.

Meie kõigis kolmes puhkemajas on nii magamis- kui pidutsemise võimalused. Kogu kompleks suudab vastu võtta kuni 1500 inimest, nendest sajale on ööbimiskohti majades, teistele telkimiskohad.
Põhiliselt käiakse meil aktiivselt puhkamas, samas on olemas tingimused konverentside, koolituste ja seminaride läbiviimiseks. Vastavad saalid on Suures, Keskmises ja Grillimajas. Tehnikast on pakkuda helivõimendus, projektor ja ekraan. Wifi võimaldab internetikonverentsi kuni 15 – le osalejale.

Vastavalt Teie soovidele leiame ühiselt Teile sobivad ürituste terviklahendused.

Meilt on võimalik tellida ka toitlustamine.

Meil on palju avarust ja head võimalused lastelaagrite korraldamiseks. Uudsena pakume välja majutust, toitlustust ja liikumisvõimalusi koolide kevadiste ekskursioonide perioodiks.


Copyright © 2022 Sokka
Sokka Puhkekeskus | Vidrike küla, Otepää vald | Tel: +372 506 0155 | +372 530 55666 Facebook Icon